BUNDES LIGA: Herta nastavila da pobeđuje, Leverkuzen u nadoknadi preokrenuo (VIDEO)

Fudbaleri Herte pobedili su danas u gostima Ingolštat sa 2:0 i tako ostvarili drugi trijumf u prva dva kola Bundeslige ove sezone.

Frajburg je kod kuće posle dramatičnog preokreta pobedio Borusiju Menhengladbah 3:1.

Bajer Leverkuzen je do prve pobede u sezoni takodje došao posle preokreta, pošto je golom u 93. minutu pobedio Hamburg sa 3:1.

Heroj trijumfa bio je 22-godišnji finski internacionalac Džoel Pohjanpalo, koji je postigao het-trik, od čega je dva gola dao posle 90. minuta.

Hamburg je poveo golom Bobija Vuda u 58. minutu, a onda je Pohjanpalo postizao golove u 78, 91. i 94. minutu.

Volfsburg i Keln odigrali su 0:0.

Kasnije danas Lajpcig dočekuje Borusiju Dortmund. Kolo se završava u nedelju, kada se igraju utakmice Verder-Augsburg i Majnc Hofenhajm.