GOLEADA U NAPULJU: Napoli pobedom protiv Milana upisao prva tri boda (VIDEO)

Fudbaleri Napolija savladali su Milan u derbiju drugog kola Serije A sa 4:2.

Vicešampion Italije iz prethodne sezone posle prvog poluvremena imao je dva gola prednosti. Oba puta strelac je bio Milik. Poljski napadač je pogađao u 18. i 33. minutu. Gosti iz Milana su se se sa dva brza gola na startu drugog dela potpuno vratili u meč. Prvo je Reinu savladao Nijang, a samo četiri minuta kasnije Suso poravnava na 2:2. Napoli preko Kaljehona u 74. minutu ponovo dolazi do prednosti. Poslednjih 15 minuta bili su kao iz pakla za Rosonere. Kučka i Nijang su zbog crvenih kartona morali da napuste teren pre kraja meča, a kada su mislili da je kraj svih nedaća, Romanjoli je u 94. minutu postigao autogol za konačnih 4:2.

Posle dva kola Napoli ima po remi i pobedu, dok Milan ima polovičan uspeh od jednog trijumfa i jednog poraza.