SUROVA BARSELONA: Het-trik Suareza, dva gola Mesija u ubedljivom trijumfu Blaugrane (VIDEO)

Fudbaleri Barselone deklasirali su na Kamp Nou ekipu Betisa sa 6:2 u prvom kolu Primera.

Branilac titule je poveo već u 6. minutu, strelac je bio Turan. Gosti su stigli do iznenađujućeg izjednačenja, posle golčine koju je postigao Kastro u 21. minutu iz slobodnjaka. Ipak, do kraja poluvremena Katalonci su sa još dva gola u mreži Betisa rešili pitanje pobednika. Prvo je Mesi pogodio u 37. minutu, a 300 sekundi kasnije gol je dao i Suarez. Prilikom oba pogodka asistent je bio Serhi Roberto.

Drugo poluvreme donelo je još veću dominaciju Blaugrane. Ponovo je u 56. minutu Suarez bio strelac, a već u narednom drugi gol postigao je i Mesi, pa je Barsa povela sa 5:1. Na 6:1 povisio je ponovo Urugvajac, koji je ovim golom došao do het-trika. Kastro je drugim pogodkom samo ublažio ubedljiv poraz Betisa u 84. minutu.

Primera je počela juče remijem Malaga i Osaune, a večeras su na programu još dva meča.