AGUERO PRATI IBRU: Siti ubedljiv protiv Stouka na Britaniji (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija upisali su i drugu pobedu na startu sezone u Premijer ligi.

Posle uvodnog trijumfa nad Sanderlendom, momci Pepa Gvardiole savladali su na Britaniji Stouk sa 4:1.

Po dva pogodka postigli su Aguero i Nolito. Argentinac je u prvom poluvremenu bio dvostruki strelac. Prvo je u 27. minutu pogodio sa bele tačke, a samo 9 minuta kasnije glavom je savladao Šeja Givena, posle sjajnog centaršuta Kevina de Brujnea.

U drugom poluvremenu, Stouk je preko Krkića sa bele tačke smanjio na 2:1. Sterling je bez potrebe oborio Šoukrosa u svom šesnaestercu, pa su domaći opravdano dobili penal. Sve je bilo rešeno u poslednjih nekoliko minuta, kada je rezervista Nolito postigao oba svoja pogodka. Prvo ga je u 86. minutu sa golom spojio Ihenačo, a u sudijskoj nadoknadi mu je asistirao i Sterling, pa je tim Pepa Gvardiole na kraju ubedljivo slavio.

Aleksandar Kolarov je odigrao čitavu utakmicu.

Danas su na programu još šest utakmica, a njih pet počinju od 16 časova.