DANCI POKAZALI PARTIZANU KAKO SE IGRA: Senderiskej slavio protiv Zaglebja u Lubinu (VIDEO)

Partizanov dželat Zaglebje iz Lubina izgubilo je na svom terenu od Senderiskeja sa 2:1 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za LE.

Danci su poveli preko Krona u 19. minutu, a 17. minuta kasnije bilo je već 2:0, pošto je novi gol za goste postigao Dal Hende. Zaglebje je preko Janoške uspelo da smanji na 2:1 u 47. minutu.

Mogli su Poljaci do kraja da dođu i do izjednačenja ali je poljski reprezentativac Staržinsku promašio penal sredinom drugog dela.

Ovaj rezultat treba još više da zapita upravu, stručni štab i fudbalere Partizana, jer se sada jasno vidi da Zaglebje nije toliko jaka ekipa kakvu žele da je predstave u Humskoj 1.