PREMIJER LIGA: Crveni Đavoli ubedljivi protiv Stouka, prelep gol Valensije

Pol Lambert nije se proslavio protiv Junajteda u svom debiju na klupi gostiju.

Tim Žozea Murinja je vrlo brzo stavio do znanja da Stouk nema šta da traži na Trafordu, a Antonio Valensija je u devetom minutu izveo majstoriju.

U kaznenom prostoru Stouka je povukao loptu ulevo, šutirao i pogodio sam ugao gola za 1:0. Na 2:0 povisio je Marsijal u 38. minutu.

Pogba ga je video na sredini poslao povratnu loptu po zemlji, a Marsijal je precizno tukao iz prve. U strelce se upisao i Lukaku koji nije bio u pravoj formi u poslednje vreme.

Lukaku se posle dodavanja Marsijala u 72. minutu dobro zagradio na desetak metara od gola gostiju, okrenuo se i pogodio po zemlji za 3:0 što je ostalo i konačan rezultat na kraju meča.

Svoje prilike je imao i Stouk, ali je De Hea odlično reagovao u nekoliko navrata, pa Murinjo posle poraza Sitija od Liverpula može da bude koliko toliko zadovoljan jer su „Đavoli“ smanjili zaostatak u odnosu na „Građane“

Be the first to comment on "PREMIJER LIGA: Crveni Đavoli ubedljivi protiv Stouka, prelep gol Valensije"