Košarkaši Partizana ubedljivo su poraženi u Kubanju od Lokomotive 99:64, u poslednjem kolu grupe C Evrokupa.

Izabranici Nenada Čanka za ovu sezonu su se oprostili od učešća u drugom po rangu evropskom košarkaškom takmičenju.

U utakmici bez rezultatskog značaja, presudna je bila druga deonica koju su domaći igrači dobili sa čak 32:10.

Posle prvih 10 minuta igre beogradski klub se odlično držao protiv favorizovane ekipe Saše Obradovića (22:18), ali je onda usledio pravi potom u nastavku.

Igrači Lokomotive pogađali su iz svih pozicija, dok napad Partizana uopšte nije funkcionisao, što se vidi i u deset postignutih poena u drugoj deonici.

U nastavku meča ništa se nije promenilo. Lokomotiva je nastavila da „gazi“, a crno-beli su samo na momente igrali dobru košarku.

Primljena 83 poena za tri deonice dosta govore o tome kakvo je stanje na terenu bilo.

Poslednja deonica nije nam donela ništa novo, štaviše crno-beli nisu uspeli da postignu poen prvih pet minuta. U jednom trenutku je prednost bila i viša od dvostruke 93:46…

Na kraju, Lokomotiva je slavila sa ubedljivih

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Antipov sa 21 poenom, dok je kod Partizana Marinković ubacio 15, odnosno Gos i Veličković 11. Partizan je učešće u Evrokupu završio sa skorom 1/9, a Lokomotiva 10/0.

Be the first to comment on "CRNO-BELA BLAMAŽA ZA OPROŠTAJ OD EVROKUPA: Partizan doživeo ubedljiv poraz od Lokomotive!"