SPARSI UNIŠTILI REDSE: Totenhem pregazio očajni Liverpul!

Fudbaleri Totenhema razbili su u derbiju kola Liverpul sa 4:1.

Sparsi su novim trijumfom došli na deobu drugog mesta sa Junajtedom, dok je Liverpul tek na devetoj poziciji.

Pevci su odigrali još jedan sjajan meč, a poveli su već u 4.minutu. Lovren je napravio amatersku grešku, koju je Kejn znalački kaznio. Samo nekoliko minuta kasnije još jedna katastrofalna postavka odbrane Liverpula, pa Son na asistenciju Kejna pogađa za 2:0.

Mogli su Pevci i do trećeg gola, ali je Son pogodio prečku.

Liverpul se vraća u meč u 24. minutu kada Salah koristi sjajnu asistenciju Hendersona.

Lovren je bio toliko loš, pa ga je Klop zamenio u 31.minutu.

Ipak, ključan trenutak dogodio se u drugom minutu nadoknade. Matip je loptu izbacio do Alija, koji je iz prve poslao loptu u mrežu nemoćnog Minjolea.

U drugom poluvremenu Liverpul ke bezidejno napadao, a Totenhem je postigao još jedan gol. Minjole je još jednom očajno reagovao, što je Kejn iskoristio da postavi konačnih 4:1.

Liverpul je danas pokazao da mu mesto nije u vrhu Premijer lige. Totenhem je potpuno nadigrao Redse, a Klopa ostavio na teškim mukama sa katastrofalnom odbranom.