GIBRALTAR BEZ ŠANSE: Danilo Pantić vodio Srbiju do ubedljive pobede! (VIDEO)

Mlada reprezentacija Srbije pobedom nad Gibraltarom započela je kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2019. godine u Italiji i San Marinu – 4:0 (0:0).

Selekcija Gorana Đorovića, koji je debitovao kao prvi trener neke ekipe, pitanje pobednika rešila je u prvom poluvremenu.

Srbija je povela golom Andrije Živkovića u 19. minutu, da bi na 2:0 povisio Danilo Pantić u 28.

Isti igrač je 11 minuta kasnije doveo ‘Orliće’ do tri gola prednosti, a konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena postavio je Luka Jović.

U drugom delu Srbija je imala kontrolu, ali je Gibrlatar iz Jagodine ipak uspeo da ode sa samo četiri primljena gola.

Srbija će naredni meč u Grupi 7 igrati na gostovanju 6. oktobra protiv Makedonije.