SUPER LIGA SRBIJA: Igrači Mladosti napustili teren zbog odluke sudije! (VIDEO)

Super liga Srbije nastavlja da bude posebna na svoj način.

Ovoga puta za to su se pobrinuli igrači Mladosti iz Lučana, koji su na zahtev trenera Nenada Milovanovića napustili teren nakon što je dosuđen sumnjiv penal za Bačku protiv koje su igrali u šestom kolu prvenstva. U glavnoj ulozi je pored igrača bio i ozloglašeni sudija Srđan Obradović koji je dosudio krajinje diskutabilan penal.

Prekid je trajao nekoliko minuta, a onda su igrači Mladosti odlučili da se vrate na teren i nastave utakmicu. Bačka je sporni penal promašila ali je ipak kasnije slavila sa 1:0, lepim golom Luke Lukovića u 72. minutu.

Procenite sami da li je Obradović pogrešio ili je lopta zaista pogodila igrača Mladosti u ruku, kao i da li je mogao da izbegne taj kontakt sa loptom jer je bio okrenut leđima, a lopta nije išla u gol.