SPEKTAKULARAN POČETAK PREMIJER LIGE: Arsenal posle neverovatnog preokreta savladao Lester!

Fudbaleri Arsenala savladali su u prvom meču nove sezone Premijer lige Lester sa 4:3.

Na Emirejtsu je odigrana neverovatna utakmica, sa puno drame i preokreta.

Lisice su vodile dva puta, ali su na kraju ostale bez bodova na gostovanju Tobdžijama.

Lakazet je već u drugom minutu doneo prednost Arsenalu. Ipak, do 29. minuta Lester stiže do potpunog preokreta golovima Okazakija i Vardija. Velbek u drugom minutu nadoknade donosi novo izjednačenje, pa se na odmor odlazi rezultatom 2:2.

Vardi svojim drugim golom u 56. minutu donosi novu prednost Lesteru. Činilo se da će Lisice uspeti da izdrže do kraja, ali se sve promenilo u poslednjih desetak minuta. Prvo je Remzi u 83. doneo izjednačenje, a pobedu Arsenalu obezbeđuje rezervista Žiru u 85. minutu.

Sjajan početak nove sezone Premijer lige!