NOVI PORAZ CRNO-BELIH: Mladost savladala Partizan u Lučanima!

Fudbaleri lučanske Mladosti pobedili su na svom terenu Partizan 1:0 (0:0) u prijateljskoj utakmici.

Jedini strelac na stadionu u Lučanima bio je Ivan Marković u 53. minutu iz penala.

Šampion Srbije, posle Zete, doživeo je drugi poraz na pripremama, dok je Mladost napravila dobru uvertiru pred početak kvalifikacija za Ligu Evrope i duele sa Interom iz Bakua.

MLADOST: Krznarić, Šatara, Milošević Ivan, Andrić, Milošević Bogdan, Pejović, Marinković, Radivojević, Gavrić, Jovanović (od 19′ Odita), Trifunović.

Igrali su još: Rosić, Zečević, Marković, Odita, Gafurov, Pavlović, Sinđić, Saničanin, Terzin, Pešić, Kijevčanin.

PARTIZAN (1. POLUVREME): Stevanović Nemanja, Vulićević, Miletić, Ostojić, Ćirković, Jevtović, Everton, Mihajlović, Đuričković, Pantić, Tawamba.

PARTIZAN (2. POLUVREME): Jovičić, Radin, Subić, Bošnjak, Marković, Marjanović, Nišić, Stevanović Alen, Jovanović Strahinja (od 71′ Đilas), Ilić (od 70′ Birmančević), Jovanović Đorđe.