ŠAMPIONSKI KORAK CRNO-BELIH: Partizan razbio Nišlije u drugom poluvremenu i stigao na bod od titule! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana upisali su najvažniju pobedu u prvenstvu.

Crno-beli su u meču sezone savladali Radnički u Nišu sa 3:1 (0:0).

Posle prvog poluvremena golova nije bilo, ali je Partizanov tandem Leonardo Đurđević u nastavku utakmice uništio sve snove Radničkog, ali i Crvene Zvezde.

Sve je počelo u 55. minutu kada je Leonardo postigao prvi gol na utakmici. Samo tri minuta kasnije posle lepe akcije, sjajan lob Uroša Đurđevića i Partizan je poveo sa 2:0. Tačku na i stavio je svojim drugim golom na meču, Uroš Đurđević u 78. minutu. Počasan pogodak za domaćine dao je Živković u 85. minutu.

Ovim trijumfom Partizan je zadržao tri boda prednosti u odnosu na Crvenu Zvezdu i u poslednjem kolu u nedelju protiv Mladosti iz Lučana biće mu dovoljan samo bod za osvajanje šampionske titule.

Utakmici u Nišu prisustvovao je veliki broj navijača, pre svega Partizana. Grobari iz svih gradova su se sjatili na jug Srbije.