PETARDA: Siti uništio Kristal Palas!

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Kristal Palas sa 5:0, u utakmici 36. kola Premijer lige i preuzeli treće mesto na tabeli.

Siti je poveo već u drugom minutu golom Davida Silve, što je bio njegov 50. gol za klub, a prednost je udvostručio Vensan Kompani u 49. minutu posle asistencije Kevina de Brujnea. De Brujne je postigao treći gol u 59. minutu, Rahim Sterling bio je strelac u 82. minutu iz polu-voleja, a konačan rezultat postavio je Nikolas Otamendi u drugom minutu nadoknade vremena.

Ekipa Pepa Gvardiole vezala je petu utakmicu bez poraza i popela se na treće mesto na tabeli sa 69 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Liverpul, ali uz utakmicu manje.

Kristal Palas je pretrpeo treći uzastopni poraz i zauzima 16. mesto sa 38 bodova, šest više i utakmicu više od Svonsija koji se nalazi u zoni ispadanja.