PREMIJER LIGA: Eriksen golčinom sa 30 metara ostavio Totenhem u trci za titulu! (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema upisali su važnu pobedu na teškom gostovanju Kristal Palasu.

Pevci su slavili minimalnim rezultatom 1:0 i tako vezali osmi trijumf za redom u Premijer ligi.

Posle nova tri boda Sparsi nastavljaju trku sa Čelsijem, pošto su ponovo prišli na samo četiri boda zaostatka.

Junak Totenhema bio je Kristijan Eriksen, koji je u 78. minutu postigao prelep pogodak sa skoro 30 metara udaljenosti.

Svih 90 minuta za Kristal Palas odigrao je sjajni Luka Milivojević.

Posle izjednačenog prvog poluvremena, Poketinov tim je u nastavku zaigrao dosta bolje, pa je zasluženo slavio.

Totenhem u narednoj utakmici 30. aprila u najvećem derbiju Londona dočekuje Arsenal, dok će Kristal Palas na svom Selhrst Parku igrati protiv Barnlija.

U ostalim duelima večeras Arsenal je autogolom Huta sa 1:0 savladao Lester, dok je Midlsboro takođe minimalnom pobedom nad Sanderlendom zadržao kakve takve šanse da izbori opstanak.