CRNO-BELI NE DAJU TITULU: Sjajni Leonardo utišao Marakanu i uneo neizvesnost u prvenstvo (VIDEO)

Fudbaleri Partizana pobedili su danas kao gosti Crvenu zvezdu sa 3:1 u prvom kolu plej-ofa, i tako se izjednačili sa njima po broju bodova na vrhu tabele.

Leonardo je bio dvostruki strelac za Partizan, u 21. i 80. minutu, a u strelce se upisao i Leandre Tavamba u 68. minutu.

Gol za Crvenu zvezdu postigao je Ričmond Boaći u 48. minutu.

Zvezda i Partizan sada imaju po 40 bodova. Zvezda je trenutno prva zahvaljujući boljoj gol-razlici, a ako oba tima na kraju plej-ofa budu imala isti učinak, crveno-beli će biti prvi jer su bili bolje plasirani tokom prvog dela šampionata.

Leonardo je sada izbio na prvo mesto liste strelaca sa 19 postignutih golova, jednim više od svog saigrača Uroša Djurdjevića.