KOŠMARNO VEČE MESIJA I DRUGOVA: Malaga srušila Barselonu i pogurala Real ka tituli! (VIDEO)

Fudbaleri Barselone nisu iskoristili remi Real Madrida. Katalonski klub je doživeo poraz od Malage na La Rosaledi, domaćin je slavio sa 2:0.

Ovim gubitkom bodova ekipa Luisa Enrikea dosta je umanjila svoje šanse da na kraju sezone stigne do titule u Primeri.

Malaga je odigrala veoma dobru utakmicu i zasluženo je stigla do tri boda. Domaćin je poveo golom Sandra Ramireza u 32. minutu. Možda i ključni trenutak na utakmici dogodio se u 65. minutu kada je crveni karton dobio Nejmar. Anemična Barselona je posle isključenja Brazilca ušla u još veće probleme, pa je do kraja meča uspela samo da primi još jedan gol. Malaga je propustila nekoliko dobrih šansi da uveća prednost, ipak do zasluženog drugog pogodka stigli su u 90. minutu. Konačnih 2:0 postavio je Džoni.

Ovim trijumfom ekipa Malage je napravila veliki korak ka opstanku u Primeri. Sa druge strane, Barselona je propustila veliku priliku da se pobedom izjednači sa Realom, ovako ekipa Luisa Enrikea ima tri boda manje i utakmicu više od najvećeg rivala.