MESTALJA KOBNA PO MADRIĐANE: Valensija za 10 minuta srušila Real (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida doživeli su poraz u zaostalom meču španske Primere.

Evropski šampion izgubio je na gostovanju Valensiji sa 2:1, i tako propustio priliku da se odvoji od Barselone na četiri boda.

Utamkica na Mestalji počela je na neverovatan način. Domaćin je u prvoh 10 minuta stigao do prednosti od 2:0 golovima Zaze i Oreljane. Real je napadao do kraja prvog poluvremena, i to mu se isplatilo u 44. minutu, kada je Ronaldo nebeskim skokom glavom poslao loptu u mrežu.

Ipak, ispostavilo se da je to bio poslednji gol na utakmici. Madriđani su potpuno dominirali u drugih 45 minuta, imali su 13 šuteva, posed od blizu 80 posto, ali do remija nisu mogli.

Ovim porazom ekipa Zinedina Zidana ostaje na prvom mestu, sa bodom više i mečom manje od Barselone. Valensija, koja je u poslednje vreme konačno zaigralča nešto bolje, se posle ove pobede popela na 14. mesto u Primeri.