CRVENO-BELI PROKOCKALI DVA GOLA PREDNOSTI: Milijaš pokazao klasu, remi Zvezde i Volgara (VIDEO)

Fudbaleri Crvene Zvezde remizirali su sa Volgarom 3:3 u generalnoj probi pred nastavak Superlige.

Božović je šansu dao pre svega rezervistima.

Srpski šampion može da žali za trijumfom, pošto je u dva navrata ispustio prednost od dva gola razlike.,

Ekipa Grofa Božovića do vođstva je stigla u 16. minutu, precizan sa bele tačke bio je Aleksandar Luković. Sa rezultatom 1:0 se otišlo na poluvreme, a Zvezda je zapretila u nekoliko navrata.

U nastavku utakmice prava goleada. Sve je krenulo od rezerviste Sikimića, koji je u 54. minutu povisio na 2:0. Ipak, Rusi u 67. minutu posle gužve u kaznenom prostoru smanjuju rezultat na 2:1. Samo sedam minuta kasnije Nenad Milijaš još jednom pokazuje kakav je majstor. Izvanredno je izveo slobodnjak sa 25 metara i povisio na 3:1. Kada se očekivalo da će  Zvezda lako privesti meč kraju, Volgar je u samoj završnici stigao do nerešenog rezultat. Zabkin je u 87. bio precizan sa bele tačke, a konačnih 3:3 postavio je igrač čije ime nije bilo u protokolu.

SASTAV: Supić – Srnić, Rendulić, Račić, Milošević – Milić, Poletanović, An. Luković, Adžić – Vujaklija, Pavkov.