PARTIZANOVE NIŠKE MUKE: Crno-beli osvojili samo bod protiv Radničkog u Humskoj (VIDEO)

Fudbaleri Partizana nisu iskoristili kiks Zvezde u Subotici, pošto su na svom terenu remizirali 1:1 sa Radničkim iz Niša.

Real sa Nišave je posle prvih 45 minuta imao prednost, do koje je stigao posle lošeg odbitka Klajića na koji je naleteo i loptu sproveo u mrežu Pavkov u 31. minutu. Crno-beli su u prvom delu imali veći posed lopte, ali nisu stvorili puno prilika pred golom gostiju.

Partizan je na startu drugog poluvremna odmah stigao do izjednačenja. Konačno se u strelce upisao Nikola Đurđić, koji se posle kornera najbolje snašao u šesnaestercu Radničkog. Ekipa Marka Nikolića je posle tog gola napadala, ali do kraja utakmice nije uspela da stigne do bitna tri boda, iako su Crno-beli imali nekoliko veoma zrelih šansi.

Ovim bodom Partizan je ostao na šest bodova iza Zvezde, dok je Radnički i dalje kaska dva boda za večerašnjim rivalom.