SAMO SU GOLOVI FALILI: Remi Bornmauta i Totenhema u premijernoj utakmici devetog kola Premijer lige

Fudbaleri Bornmauta i Totenhema odigrali su bez golova 0:0 u premijernoj utakmici devetog kola Premijer lige.

Prava je šteta što na ovoj utakmici nismo videli ni jedan pogodak, pošto su oba tima igrala tokom svih 90 minuta veoma otvoren i napadački fudbal.

U prvoim poluvremenu nešto veća inicijativa Sparsa, ali su po šansama bili jednaki. I jedni i drugi su pogodili okvir gola, a Totenhem je imao i lepu priliku posle udarca Eriksena, ali je Boruc bio na mestu.

Ekipa Maurisija Poketina je u nastavku meča krenula agilnije i žešće ka golu Trešnjica, ipak do kraja utakmice viđali smo samo prilike i opasne napada na obe strane, a golova ko za inat nije bilo.

Ovaj bod sigurno više odgovara Bornmautu koji je nastavio sa dobrim rezultatima, pa se sada nalazi na devetom mestu. Totenhem je sa druge strane još jednom propustio šansu da dodatno pritisne vodeći dvojac, pa će se ovim remijem samo izjednačiti sa Sitijem i Arsenalom, koji tek treba da igraju svoje utakmice.