USPEŠAN START BRANIOCA TROFEJA: Partizan za 45 minuta slomio Čarapane, Đurđević briljirao (VIDEO)

Fudbaleri Partizana lagano su obezbedili plasman u narednu fazu Kupa Srbije, pošto su pred oko 1000 gledalaca u Humskoj 1 pobedili Napredak sa 3:1.

Crno-beli su pitanje pobednika rešili već posle 36 minuta kada je na semaforu pisalo 3:0. Sve je krenulo evro-golom Uroša Đurđevića u 19. minutu. Sedam minuta kasnije pogodio je i junak nedavnog večitog derbija, Leonardo. Konačan rezultat prvog poluvremena postavio je danas sjajni Đurđević.

U drugom poluvremenu Partizan je malo spustio gas, što su gosti iz Kruševc iskoristili da ublaže poraz. Igrao se 56. minut kada je Vukanović smanjio na 3:1. Do kraja utakmice više nismo videli niti jedan pogodak. Jedino vredno pomena bio je crveni karton fudbalera Napredka, Sekidika.